Hakkımızda

Hakkımızda

2014 yilindan bu yana tecrübemizle tüm Türkiye genelinde endüstriyel ambalaj makineleri,malzemeleri teknik servis ve yedek parça alanlarinda faaliyet göstermektedir.Satisini yapmakta oldugumuz makinelerin direkt ithalatini ve yetkili satış bayiliğini yapmaktayiz.
Çemberleme makinelerinde marka ve model ayirt etmeksizin tamir-bakim hizmeti vermekteyiz. Makinelerimize ait her türlü yedek parça stoklarimizda sürekli mevcuttur.
Plastik çember, Polyester çember ,çelik çember ,Lifli Kompozit çember, Lifli Tekstil çember makineleri ve malzemelerinin satisini ayrica tamir bakimini da yapmaktayiz.
Firmanizin ihtiyaci olan en dogru ürünü gerek telefon, gerekse keşif ekibimiz ile sizlerle bilgi alisverisi yaparak en dogru, en ekonomik ve en pratik çözümlerle birlikte karar vererek çalışmaktayız.
Joinpack Türkiye Distribütörü firmamızdır.Joinpack Türkiye olarak, Joinpack çember makineleri ithalatı, çember makinesi satışı, çember makinası tamiri ve yedek parçaları  alanında faaliyet göstermekteyiz. Çember makinesi fiyatları için lütfen arayınız. Çember makinesi fiyatı en uygun ödeme şartları ile sizlere teklifimiz olacaktır.
Türkiye'de birçok firma makineyi aldıktan sonra teknik servis ve yedek parça noktasında sıkıntılar yaşamaktadır Firmamiz bu noktada sorunsuz hizmet anlayisini ilke edinmis olup bu dogrultuda siz degerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadir. Her türlü Ambalajlama çözümlerimizle yardımcı olabililiriz.
Referanslarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Vizyonumuz

 Müşteri isteklerine uygun olarak, endüstriyel çemberleme ve otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda en etkili şekilde faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider firma olmak. 

Misyonumuz

Müşterilerimizin endüstriyel çemberleme ve paketleme isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartları dikkate alarak; hatasız ve kaliteli çemberleri üretip, çemberleme makinalarında satış sonrasında da müşterimizin her zaman teknik ekibimizle her zaman yanında olmak.