S 298 - 32mm Çelik Çember Gerdirici Makine
  • S-298 – 32mm Çelik Çember Gerdirici Makine

    32mm çelik çember ile S298 32mm çelik çember gerdirici makine düz yüzeylerde çalışabilmektedir.

    S298 32mm manuel çelik çemberleme makinesi ile birlikte C3180 çelik çember tokalayıcı makinesini de ayrıca almanız gerekmektedir.

S-298 - 32mm Çelik Çemberleme Makinesi

Çelik çemberlerin birçok kullanım alanları mevcuttur endüstriyel ambalajlamada özellikler ağır sanayide ihracat ve ülke içinde ağır nakliye paletlerinde, sıcak olarak ambalajlanan demir çelik çemberlemede, boru çemberleme ve profil çemberleme de sac dilme, boy kesme tesislerinde özellikle yüksek mukavemet ve sürtünme direncinin gerekli olduğu uygulamalarda çelik çemberler ve çelik çemberleme makineleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca çelik çember ile kereste çemberleme, çelik çember ile balya çemberleme,çelik çember ile ihracat sandıkları çemberlemede de kullanılmaktadır.

Toptan ve perakende olarak satışımız mevcuttur. İstanbul içi kendi servis araçlarımızla İstanbul dışı anlaşmalı olduğumuz ambar ya da kargo firmaları ile gönderimini yapmaktayız.

Albatros Ambalaj olarak kenetlemeli tokasız çelik çember makinesi tamiri,çember makinesi tamiri ve servisi, otomatik çember makinesi tamiri yarı otomatik çember makinesi tamiri,havalı çember makinası tamiri ve satışı, akülü çember makinesi tamiri, çember makinası tamiri, şarjlı çember makinesi tamiri, manuel germe çember makinesi tamiri, çelik çember makinesi tamiri yapılmaktadır. Uygun çember makinesi tamiri, kaliteli hızlı çember makinesi servisi de ayrıca yapmaktayız. İstoç İstanbul uygun fiyatlı Transpak,Transpak TP202,Joınpack, Extend,Wacon,İ10,Strapack, Exsent, Packway, Sıat, Orgapack,Signode,Packtech, Ybico, Strapex, Çelik çember makinesi tamiri,SL200, Eastrap, Teknıka makinelerinin de tamir bakım ve yedek parçaları hususunda yardımcı olabiliriz. Çemberleme makinesi tamir bakım servisi.

Video

Ürün Adı : S 298 - 32mm Çelik Çember Gerdirici Makine