13-16-19mm Çelik Çember Gerdirici Makine
  • 13-16-19mm Çelik Çember Gerdirici Makine

    13mm çelik çember,16mm çelik çember,16mm çelik çemberleri gerdirmede kullanılır.

    Tokalı sistem çelik çemberlemede düz yüzeylerde çalışır.

    Yuvarlak olan yüzeylerde çalışmaz.

    Çelik çember ölçüsüne göre çelik çember gerdirici makine ile birlikte çelik toka tokalayıcısını da ayrıca almanız gerekmektedir.

Toptan ve perakende olarak satışımız mevcuttur. İstanbul içi kendi servis araçlarımızla İstanbul dışı anlaşmalı olduğumuz ambar ya da kargo firmaları ile gönderimini yapmaktayız.

Çelik çemberlerin birçok kullanım alanları mevcuttur endüstriyel ambalajlamada özellikler ağır sanayide ihracat ve ülke içinde ağır nakliye paletlerinde, sıcak olarak ambalajlanan demir çelik çemberlemede, boru çemberleme ve profil çemberleme de sac dilme, boy kesme tesislerinde özellikle yüksek mukavemet ve sürtünme direncinin gerekli olduğu uygulamalarda çelik çemberler ve çelik çemberleme makineleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca çelik çember ile kereste çemberleme, çelik çember ile balya çemberleme,çelik çember ile ihracat sandıkları çemberlemede de kullanılmaktadır.

Albatros Ambalaj olarak kenetlemeli tokasız çelik çember makinesi tamiri,çember makinesi tamiri ve servisi, otomatik çember makinesi tamiri yarı otomatik çember makinesi tamiri,havalı çember makinası tamiri ve satışı, akülü çember makinesi tamiri, çember makinası tamiri, şarjlı çember makinesi tamiri, manuel germe çember makinesi tamiri, çelik çember makinesi tamiri yapılmaktadır. Uygun çember makinesi tamiri, kaliteli hızlı çember makinesi servisi de ayrıca yapmaktayız. İstoç İstanbul uygun fiyatlı Transpak,Transpak TP202,Joınpack, Extend,Wacon,İ10,Strapack, Exsent, Packway, Sıat, Orgapack,Signode,Packtech, Ybico, Strapex, Eastrap, Teknıka makinelerinin de tamir bakım ve yedek parçaları hususunda yardımcı olabiliriz. Çemberleme makinesi tamir bakım servis.

Video

Ürün Adı : 13-16-19mm Çelik Çember Gerdirici Makine