JOINPACK A93Y Dikey Otomatik Koli Çember Makinesi
 • Makinenin Teknik Özellikleri

  Çemberleme zamanı 2,5sn/Çember - 24 Çember/dk.
  Gerdirme Kuvveti 15kg~75kg - Mekanik Olarak Ayarlanabilir
  Çember Genişliği 8mm,9mm,12mm İsteğe Göre
  Çember Birleştirme Şekli Isı İle Yapıştırarak - Toka Kullanılmaz
  Makine Ölçüsü U- 1425mm x G - 640mm x Y - 1715mm
  Makine Ağırlığı 270Kg
  Elektrik Voltajı 220V.   A.C. - 50HZ.
  Makine Çerçeve Ölçüsü Standart 850mm*600mm - Değiştirilebilir.
    850-1050-1250-1450mm istenilebilir.
   

  SATIŞ-SERVİS - YEDEK PARÇA

JOINPACK A93Y DİKEY-YAN OTOMATİK ÇEMBER MAKİNESİ

Joinpack A93Y dikey yan çemberleme makinesi yandan çemberleme yaparak daha çok fırın çemberleme, buzdolabı çemberleme, dolap çemberleme, palet çemberleme,tam otomatik çemberleme makinesinin yada yarı otomatik çemberleme makinelerinin yetersiz kaldığı durumlarda yüksek kolilerinizi çemberlemede firmanıza büyük katkı sağlayacak bir çemberleme makinesi çeşididir.

Joinpack A93Y dikey, yan veya yandan çemberleme makinesi yürüyen montaj bantlarına montaj edilerek full otomatik çemberleme yapabilmektedir. Fotosel sistemler ile üç(3) adet bağlama(çemberleme)yaptırılabilmektedir.

Joinpack A93Y dikey Otomatik Koli çemberleme makinesi ile çemberleme makinesi üzerine koyabildiğiniz her ürünü istenilen gerginlikte ve istenilen hafiflikte bağlama yaptırabilirsiniz.

joınpack A93Y yandan otomatik çemberleme makinesinde çemberlenecek (paketlenecek)ürünün ebatları joinpack A93Y yandan tam otomatik çemberleme makinesinin çerçeve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir.

Joinpack A93Y yan otomatik koli çemberleme makinesini firmanız bünyesine katmaya karar verdiğiniz anda albatros ambalaj olarak firmanıza en uygun ölçülerdeki çemberleme makinesini gerek firmanızda demo yaparak gerek telefon yada mail aracılığı ile her konuda teknik bilgilendirmeleri yaparak firmanıza en uygun tam otomatik çemberleme makinesini kazandırmış oluyoruz.

Joinpack A93Y yan otomatik çember makinesi kullanım bakımından firmanıza birçok kolaylık ve hız kazandırmaktadır. Ayrı ayrı farklı konseptte çemberleme imkanı sunarak çemberleme yapacağınız ürünler,makine gövdesinde bulunan ilk hareket butonu ile son olarak joinpack A93Y’nin yürüyen montaj bantlarına montaj edilerek full otomatik çemberleme yapabilmektedir. Fotosel sistemler ile üç(3) adet bağlama(çemberleme)yaptırılabilmektedir. Joinpack A93Y yandan otomatik çember makinesi siwiç, buton ya da fotoseller aracılığı ile farketmeksizin ilk hareketi verdiğiniz anda A93Y dikey çemberleme makinesi germeyi, kaynatmayı(yapıştırmayı) otomatik olarak yapacak ve ikinci ürün çemberlemeye üst kuşak çerçevesini doldurarak hazır konumda bekleyecektir

Günümüzde çok amaçlı olarak çeşitli sektörlerde kullanılan çember makinaları ip ile bağlama yapılabilen alanda kullanılmaktadır.

Joinpack A93Y yandan çemberlemeli tam otomatik çemberleme makinaları zamandan, malzemeden ve işçilikten sağladığı tasarruf ile kısa süre içerisinde kendini amorti etmektedir.

Joinpack A93Y yan otomatik çemberleme makinası üzerinde kullandığı 08mm orijinal beyaz çember, 09mm orijinal beyaz çember, 12mm plastik orijinal beyaz çember seçeneği ile koli çemberleme, oluklu mukavva çemberleme, gazete ve dergi paketleme, mermer ve kiremit bağlama ve birçok sektörde kullanılmaktadır.

Albatros ambalaj çemberleme olarak Joinpack A93Y satış, joinpack A93Y servis, joinpack A93Y tamiri, joinpack A93Y servisi, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Albatros ambalaj olarak joinpack çember makinesi satışı, çember makinası tamiri, çember makineleri yedek parçaları polyester çember satışı, pp çember satışı, plastik çember satışı,lifli çember satışı, çelik çember satışı manuel el tipi çemberleme makinesi satışı alanında faaliyet göstermekteyiz.

Her model ve markada çember makinesi için albatros ambalaj olarak firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Çember makinesi fiyatları pp çember, poliproplen çemberler, polyester çemberler uygun fiyat ve ödeme şartları ile ilgili sizlere en uygun teklifi sunuyor olacağız.

Ayrıca ALBATROS AMBALAJ olarak joinpack ES104 satış, joinpack servis, joinpack tamiri, joinpack es104 servisi, transpak TP202 tamiri, transpak çember makinesi satışı, extend çember makinesi satışı,extend servisi, transpak tp6000 tamiri, transpak çember makinası servisi, extend çember makinesi tamiri, extend şerit makinesi tamiri, her türlü çember makinesi servisleri firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Video

Ürün Adı : JOINPACK A93Y Dikey Otomatik Koli Çember Makinesi