JOINPACK A88 Otomatik Koli-Kutu Çember Makinesi
 •   Makinenin Teknik Özellikleri

                                                   TAIWAN MALI

  Çemberleme zamanı 60 Çember/dk.
  Gerdirme Kuvveti 5-30kg - Elektronik Olarak Ayarlanabilir
  Çember Genişliği 5mm
  Çember Birleştirme Şekli Isı İle Yapıştırarak - Toka Kullanılmaz
  Makine Ölçüsü U- 1230mm x G - 580mm x Y - 1430mm
  Makine Motoru Servo  Motor
  Elektrik Voltajı 220V.   A.C. - 50HZ.
  Makine Çerçeve Ölçüsü Standart 650mm*500mm - Değiştirilebilir.
    850-1050-1250-1450mm istenilebilir.
    

  SATIŞ-SERVİS - YEDEK PARÇA

 

A88 5MM OTOMATİK KOLİ-KUTU-OLUKLU MUKAVVA ÇEMBERLEME MAKİNESİ

Joinpack A88 Otomatik Koli çemberleme makinesi ile çemberleme makinesi üzerine koyabildiğiniz her ürünü istenilen gerginlikte ve istenilen hafiflikte bağlama yaptırabilirsiniz.

joınpack A88 otomatik çemberleme makinesinde çemberlenecek (paketlenecek)ürünün ebatları joinpack A88 tam otomatik çemberleme makinesinin çerçeve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir.

Joinpack A88 otomatik koli çemberleme makinesini firmanız bünyesine katmaya karar verdiğiniz anda albatros ambalaj olarak firmanıza en uygun ölçülerdeki çemberleme makinesini gerek firmanızda demo yaparak gerek telefon yada mail aracılığı ile her konuda teknik bilgilendirmeleri yaparak firmanıza en uygun tam otomatik çemberleme makinesini kazandırmış oluyoruz.

Joinpack A88 otomatik çember makinesi kullanım bakımından firmanıza birçok kolaylık ve hız kazandırmaktadır. Ayrı ayrı üç farklı konseptte çemberleme imkanı sunarak çemberleme yapacağınız ürünler ,ayak pedalı ile makine gövdesinde bulunan ilk hareket butonu ile son olarak joinpack A88’İn üst tablasında bulunan hassas siwiç sayesinde üç farklı şekilde çemberleme rahatlığı sağlamaktadır. Joinpack A88 otomatik çember makinesi siwiç, buton ya da ayak pedalı farketmeksizin ilk hareketi verdiğiniz anda A88 çemberleme makinesi germeyi, kaynatmayı(yapıştırmayı) otomatik olarak yapacak ve ikinci ürün çemberlemeye üst kuşak çerçevesini doldurarak hazır konumda bekleyecektir

Günümüzde çok amaçlı olarak çeşitli sektörlerde kullanılan çember makinaları ip ile bağlama yapılabilen alanda kullanılmaktadır.

Joinpack A88 tam otomatik çemberleme makinaları zamandan, malzemeden ve işçilikten sağladığı tasarruf ile kısa süre içerisinde kendini amorti etmektedir.

Joinpack A88 otomatik çemberleme makinası üzerinde kullandığı 05mm orijinal beyaz çember seçeneği ile koli çemberleme, oluklu mukavva çemberleme, gazete ve dergi paketleme, mermer ve kiremit bağlama ve birçok sektörde kullanılmaktadır.

Albatros ambalaj çemberleme olarak Joinpack A88 satış, joinpack A88 servis, joinpack A88 tamiri, joinpack A88 servisi, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Joinpack çember makineleri ithalatı, çember makinesi satışı, çember makinası tamiri, çember makineleri yedek parçaları alanında faaliyet göstermekteyiz.

Her model ve markada çember makinesi için albatros ambalaj olarak firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Çember makinesi fiyatları pp çember, poliproplen çemberler, polyester çemberler uygun fiyat ve ödeme şartları ile ilgili sizlere en uygun teklifi sunuyor olacağız.

JOİNPACK A88 05MM OTOMATİK KOLİ OLUKLU MUKAVVA ÇEMBERLEME MAKİNESİ-SERVO MOTOR TEKNOLOJİSİ

 

Video

Ürün Adı : JOINPACK A88 Otomatik Koli-Kutu Çember Makinesi