ALB 19 Havalı Polyester Çember Makinası
 • HAVALI POLYESTER ÇEMBERLEME MAKİNASI

  Havalı pnomatik palet çemberleme makinesi ile, polyester çember, polipropilen, pp, plastik çember ile kullanım yapabilirsiniz.Polyester çemberler pp, polipropilen çemberlere göre daha mukavemetli olmasından kaynaklı, havalı palet çemberleme makinesi ile polyester çember kullanımını albatros ambalaj olarak tavsiye etmekteyiz.

  Plastik pp çemberler, yumuşak yapısı ve germe mukavemeti bakımından aşırı sıkma durumunda kopmalar olmakta ve havalı çemberleme makinası dişlilerine çember sıkıştırma durumu söz konusu olmaktadır.Hafif işler ve aşırı germe durumu oluşmayacak işlerde ALB19 havalı palet çemberleme makinesi plastik çember kullanımı için uygun olmaktadır. Ağır ve çok fazla çember sıkma gerektiren durumlarda ALB19 havalı çemberleme makinesi polyester çember kullanımı ile daha sağlıklı sonuç verecektir.

  ALB19 havalı çemberleme makinesi ergonomik ve hafif yapısı sayesinde firmanızın isteği doğrultusunda ister dışarıda ister içeride ürünlerinizi çemberlemede sizlere sınırsız kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

  ALB19 havalı palet çemberleme makinası çember kaynatma, sürtünme kaynaklı olup bukle toka, ya da sac toka, kullanımı gerektirmeyecektir.

  ALB19 havalı palet çemberleme makinesi çember özelliklerine göre, çember gerdirme kuvveti ve çember kaynatma(yapıştırma)süresini ayarlama olanağı sunmaktadır.

ALB19 HAVALI POLYESTER ÇEMBERLEME MAKİNASI

ALB19 havalı palet çemberleme makinesi ile, polyester çember, polipropilen, pp, plastik çember ile kullanım yapabilirsiniz.

Polyester çemberler, pp, polipropilen çemberlere göre daha mukavemetli olmasından kaynaklı, ALB19 havalı palet çemberleme makinesi ile polyester çember kullanımını, albatros ambalaj olarak tavsiye etmekteyiz.

Plastik pp çemberler yumuşak yapısı ve germe mukavemeti bakımından, aşırı sıkma durumunda kopmalar olmakta ve ALB19 havalı palet çemberleme makinasının dişlilerine çember sıkıştırma durumu söz konusu olmaktadır. Hafif işler ve aşırı germe durumu oluşmayacak işlerde, ALB19 havalı palet çemberleme makinesi, plastik çember kullanımı için uygun olmaktadır. Ağır ve çok fazla çember sıkma gerektiren durumlarda, ALB19 havalı çemberleme makinesinde polyester çember kullanımı daha sağlıklı sonuç verecektir.

ALB19 havalı çemberleme makinesi ergonomik ve hafif yapısı sayesinde firmanızın isteği doğrultusunda ister dışarıda ister içeride ürünlerinizi çemberlemede sizlere sınırsız kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

ALB19 havalı palet çemberleme makinası çember kaynatma, sürtünme kaynaklı olup bukle toka, ya da sac toka, kullanımı gerektirmeyecektir.

ALB19 havalı palet çemberleme makinesi, çember özelliklerine göre çember gerdirme kuvveti ve çember kaynatma (yapıştırma) süresini ayarlama olanağı sunmaktadır. Havalı şerit makinası fiyatları ve teknik destek için firmamızla irtibat kurabilirsiniz

 

Video

Ürün Adı : ALB 19 Havalı Polyester Çember Makinası