ZAPAK ZP97A Şarjlı - Akülü Palet Çember Makinesi
 • ZAPAK ZP 97A ŞARJLI- AKÜLÜ PALET ÇEMBERLEME MAKİNASI

  Zapak şarjlı akülü palet çemberleme makinesi ile, polyester çember, polipropilen, pp, plastik çember ile kullanım yapabilirsiniz.

  Akülü şarjlı palet çemberleme makinesi,polyester çemberler pp, polipropilen çemberlere göre daha mukavemetli olmasından kaynaklı ZAPAK ZP 97A akülü çember makinasında polyester çember kullanımını albatros ambalaj olarak tavsiye etmekteyiz.

  ZAPAK ZP97A Çemberleme makinesi ergonomik ve hafif yapısı sayesinde kablo ve hortum derdi olmaksızın firmanızın isteği doğrultusunda ister dışarıda ister içeride ürünlerinizi çemberlemede sizlere sınırsız kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

  ZAPAK ZP97A Palet çemberleme makinası çember kaynatma, sürtünme kaynaklı olup bukle toka, ya da sac toka, kullanımı gerektirmeyecektir.

  ZAPAK ZP97A Çember özelliklerine göre, çember gerdirme kuvveti ve çember kaynatma(yapıştırma)süresini ayarlama olanağı sunmaktadır.

  Havalı ve Akülü çember makinası çeşitleri en uygun fiyat ve garanti seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

ZAPAK ZP 97A ŞARJLI- AKÜLÜ PALET ÇEMBERLEME MAKİNASI

ZAPAK ZP 97A Şarjlı akülü palet çemberleme makinesi ile, polyester çember, polipropilen, pp, plastik çember ile kullanım yapabilirsiniz.

Polyester çemberler pp, polipropilen çemberlere göre daha mukavemetli olmasından kaynaklı ZAPAK ZP 97A da polyester çember kullanımını albatros ambalaj olarak tavsiye etmekteyiz.

Plastik pp çemberler yumuşak yapısı ve germe mukavemeti bakımından aşırı sıkma durumunda kopmalar olmakta ve ZAPAK ZP97A akülü çemberleme makinası dişlilerine çember sıkıştırma durumu söz konusu olmaktadır. Hafif işler ve aşırı germe durumu oluşmayacak işlerde ZAPAK ZP97A akülü palet çemberleme makinesi, plastik çember kullanımına uygun olmaktadır. Ağır ve çok fazla çember sıkma gerektiren durumlarda ZAPAK ZP97A çemberleme makinesinde polyester çember kullanımı daha sağlıklı sonuç verecektir.

ZAPAK ZP97A çemberleme makinesi ergonomik ve hafif yapısı sayesinde kablo ve hortum derdi olmaksızın firmanızın isteği doğrultusunda ister dışarıda ister içeride ürünlerinizi çemberlemede sizlere sınırsız kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

ZAPAK ZP97A Palet çemberleme makinası çember kaynatma, sürtünme kaynaklı olup bukle toka, ya da sac toka, kullanımı gerektirmeyecektir.

ZAPAK ZP97A Çember özelliklerine göre, çember gerdirme kuvveti ve çember kaynatma(yapıştırma)süresini ayarlama olanağı sunmaktadır.

Zapak Akülü Şarjlı Çember Makinesi Teknik Özellikleri   

                                                                        TAIWAN MALI

Çemberleme Şekli :Manuel Şarjlı Çember Makinesi

Gerdirme Kuvveti :400kg - 6 Kademeli Elektronik Ayarlanabilir.

Çember Genişliği :15-16mm - 19mm Ayarlanabilir.

Çember Birleştirme Şekli :Isı İle Yapıştırarak - Toka Kullanılmaz

Batarya :BOSCH - 18V 4A.

Makine Ağırlığı :3,4kg – Batarya dahil

Şarj Süresi :Tam Dolum 25-30 dk.

Motor Yapısı :Kömürsüz Elektronik Motor

SATIŞ-SERVİS - YEDEK PARÇA

Video

Ürün Adı : ZAPAK ZP97A Şarjlı - Akülü Palet Çember Makinesi