ZAPAK ZP93A Şarjlı - Akülü Çember Makinesi
 • ZAPAK ZP 93A ŞARJLI AKÜLÜ PALET ÇEMBERLEME MAKİNASI

  ZAPAK Şarjlı akülü palet çemberleme makinesi, ile polyester çember, polipropilen, pp, plastik çember ile kullanım yapabilirsiniz.

  Polyester çemberler pp, polipropilen çemberlere göre daha mukavemetli olmasından kaynaklı ZAPAK ZP 93A da polyester çember, kullanımını albatros ambalaj olarak tavsiye etmekteyiz.

  Plastik pp çemberler yumuşak yapısı ve germe mukavemeti bakımından aşırı sıkma durumunda kopmalar olmakta ve ZAPAK ZP93A çemberleme makinası dişlilerine çember sıkıştırma durumu söz konusu olmaktadır. Hafif işler ve aşırı germe durumu oluşmayacak işlerde ZAPAK ZP93A palet çemberleme makinesi plastik çember kullanımına uygun olmaktadır. Ağır ve çok fazla çember sıkma gerektiren durumlarda ZAPAK ZP93A çemberleme makinesinde polyester çember kullanımı daha sağlıklı sonuç verecektir.

  Akülü şarjlı çember makinesi, şarjlı şerit çember makinası,itatols,zapak,transpak,olimpack akülü çember makinaları satışı ve tamir bakımınıda yapmaktayız.

   

ZAPAK ZP 93A ŞARJLI AKÜLÜ PALET ÇEMBERLEME MAKİNASI

ZAPAK ZP 93A Şarjlı akülü palet çemberleme makinesi ile, polyester çember, polipropilen, pp, plastik çember ile kullanım yapabilirsiniz.

Polyester çemberler pp, polipropilen çemberlere göre daha mukavemetli olmasından kaynaklı ZAPAK ZP 93A da polyester çember kullanımını albatros ambalaj olarak tavsiye etmekteyiz.

Plastik pp çemberler yumuşak yapısı ve germe mukavemeti bakımından aşırı sıkma durumunda kopmalar olmakta ve akülü çemberleme makinasının dişlilerine çember sıkıştırma durumu söz konusu olmaktadır. Hafif işler ve aşırı germe durumu oluşmayacak işlerde şarjlı palet çemberleme makinesinde plastik çember kullanımı uygun olmaktadır. Ağır ve çok fazla çember sıkma gerektiren durumlarda ZAPAK ZP93A çemberleme makinesinde polyester çember kullanımı daha sağlıklı sonuç verecektir.

Akülü çemberleme makinesi ergonomik ve hafif yapısı sayesinde kablo ve hortum derdi olmaksızın firmanızın isteği doğrultusunda ister dışarıda ister içeride ürünlerinizi çemberlemede sizlere sınırsız kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Şarjlı Palet çemberleme makinası çember kaynatma, sürtünme kaynaklı olup bukle toka, ya da sac toka, kullanımı gerektirmeyecektir.

Akülü çemberleme makinası çember özelliklerine göre, çember gerdirme kuvveti ve çember kaynatma(yapıştırma)süresini ayarlama olanağı sunmaktadır.

Havalı Palet Çemberleme Makinesini incelemek isterseniz alttaki linke tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

https://www.albatrosambalaj.com.tr/Pagesp/7/1016/havali-cember-makinasi

 

  Makinenin Teknik Özellikleri        TAIWAN MALI

Çemberleme Şekli Manuel Şarjlı Çember Makinesi
Gerdirme Kuvveti 250kg - 6 Kademeli Elektronik Ayarlanabilir.
Çember Genişliği 9mm,12mm,15-16mm  Ayarlanabilir.
Çember Birleştirme Şekli Isı İle Yapıştırarak - Toka Kullanılmaz
Batarya BOSCH - 18V   4A.
Makine Ağırlığı 3,4kg - Batarya dahil
Şarj Süresi Tam Dolum 25-30 dk.
Motor Yapısı Kömürsüz Elektronik Motor
   
 

SATIŞ-SERVİS - YEDEK PARÇA

Şarjlı Akülü Çemberleme makinaları ve Havalı Çember Makinası,satış servis ve yedek parça hizmeti alanında TÜRKİYE'nin her ilinde  hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Video

Ürün Adı : ZAPAK ZP93A Şarjlı - Akülü Çember Makinesi