12mm Orjinal Beyaz Plastik Poliproplen Çember
  • 12mm 3000mt Orijinal Plastik poliproplen Çember Şeridi

12mm çemberlerimiz orjinal hammaddeden üretilmiş olup her türlü yarı otomatik, otomatik ve tam otomatik çember makineleri için uyumludur. Daha çok koli çemberlemede kullanılmaktadır. Ambara ve kargoya verilmekte olan kolileri çemberlemede kullanılır. Ayrıca kereste ambalajlama için ve değişik birçok işte kullanılmaktadır.

Plastik çemberler günümüzde her türlü sektörde tercih edilmektedir. Maliyet olarak en ekonomik çemberleme sistemidir.Manuel çember makinası, tokalı çembermakinası, yarıotomatik çember makinaları, otomatik çember makineleri ve palet çemberlemede kullanılan manuel çember makinesi, şarjlı çember makinası, akülü çember makinası, havalı çember makinası ve otomatik hatlı çember makinelerinde sorunsuz olarak kullanılmaktadır. 5mm,7mm,8mm,9mm,10mm,12mm, 16mm orjinal şerit ve 1. kalite şerit olarak plastik şerit çember satışımız vardır. Mevcut ürün numunenize göre değişik ölçülerde üretim yapılmaktadır.Plastik çember, polyester çember, plastik şerit, ambalaj şeridi, pp çember, ambalaj makinası, şerit makinası, çember makinası satış servis.

5mm pp çemberi, 7mm plastik çember, 8mm plastik çember, 8mm polipropilen çember, 9mm plastik çember, 10mm plastik çember, 12mm plastik çember, 16mm plastik çember, orjinal ve 1. kalite olarak satışımız mevcuttur.

5mm orjinal çember şeridi, 6mm şerit çember, 7mm şerit çember, 8mm şerit çember, 9mm şerit çember, 10mm şerit çember, 12mm şerit çember stoklarımızda sürekli mevcuttur. İstanbul içi adrese teslim, istanbul dışı anlaşmalı kargo veya ambar ile ürün teslimatı yapılmaktadır.Plastik şerit, çember şeridi, polyester şerit, ambalaj şeridi, şerit çember, makine şeridi firmamızda bulunmaktadır.

5mm beyaz çember, 8mm beyaz çember, 8mm siyah çember, 9mm beyaz şerit, 10mm beyaz şerit, 12mm beyaz şerit, 12mm siyah çember, 12mm mavi çember, 12mm kırmızı çember, 12mm sarı çember, 12mm yeşil çember bulunmaktadır. farklı renk ve çember ölçüsü için bizim ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Video

Ürün Adı : 12mm Orjinal Beyaz Plastik Poliproplen Çember