FROMM Şarjlı Akülü Çember Makinesi Teknik Servis Tamir Bakım
  • FROMM Şarjlı Akülü Çember Makinesi Teknik Servisi ve Tamir Bakım Hizmeti

    Fromm dynamıc 2100 şarjlı çember makinesi teknik servisi ve tamir bakım hizmetini vermekteyiz. Fromm 2100 akülü çember makinası tamiri ve teknik servis ağı ile fromm p326. fromm p327, fromm p328 şarjlı çember makinesi teknik servisi tamir bakım yedek parça hizmetlerini de ayrıca sunmaktayız. Fromm p320 akülü çember makinası teknik servis ve tamiri, akülü ve şarjlı çember makinalarının aküsü(bataryası) akülü çember makineleri yedek aküleri, çember makinası yedek batarya çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Şarjlı ve akülü çember makinasında kullanabileceğiniz, 12mm polyester çember,15mm polyester şerit çember,16mm pet çember,19mm polyester şerit çember ve birçok ara ölçülerde polyester çember, toptan ve perakende olarak satışımız albatros ambalaj olarak mevcuttur. İstanbul içi kendi servis araçlarımızla İstanbul dışı anlaşmalı olduğumuz ambar ya da kargo firmaları ile gönderimini yapmaktayız.

12mm pet çember şeridi, 15mm pet çember şeridi,15,5 pet çember, 16mm pet çember şeridi, 19mm pet çember şeridi satışlarımız mevcuttur.

Video

Ürün Adı : FROMM Şarjlı Akülü Çember Makinesi Teknik Servis Tamir Bakım