Yarı Otomatik Çemberleme Makinesi

 

ÇEMBER MAKİNELERİ TAMİR BAKIM DETAYLARI İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN.

https://www.albatrosambalaj.com.tr/Pagesp/27

Yarı Otomatik Çember Makinesi Kullanımı

Tayvan Malı, ''Yarı Otomatik Çember Makinesi Fiyatları'' ve rahat kullanımı ile TÜRKİYE de en çok tercih edilen, Yarı Otomatik Çember Makinesi ’dir. Çember makinesi, üst tablasında ürünlerin sınırı olmadan işçi makine üzerine koyabildiği her ürünü çemberleme yapabilmektedir. 220V elektriğe takılı olan, Yarı Otomatik Çember Makinesi, Çemberleme Makinesi üst tablasına ürün konulduktan sonra, hazır konumda olan çember, ürün üzerinden dolaştırarak çember makinasında bulunan kanal içerisinde ki siviçe dokundurulduğu anda, makine otomatik olarak çemberi sıkma ve yapıştırma işlemini yapmaktadır. Ekonomik olmasının yanı sıra hızlı ve kolay kullanımı sayesinde her türlü işletmede kullanılabilecek ideal bir makinedir.

Masa Tipi Yarı Otomatik Çemberleme Makinaları Kullanım Alanları

Masa tipi otomatik çemberleme makineleri oluklu karton mukavva çemberleme, koli kutu çemberleme, gazete kitap dergi çemberleme, meyve sebze narenciye çemberleme, sulama hortumları, kablo, kiremit çemberleme gibi yüzlerce alanda her türlü ürünü paketlemede kullanılabilmektedir. Kullanım alanların da her türlü sektöre hitap etmesinden kaynaklı TÜRKİYE de ve Dünya da en çok kullanılan çember makinası‘dır.

Yarı Otomatik Çember Makinesi Çember Kullanımı

Çember Makineleri ile paketlenecek ürünün ağırlığı ve büyüklüğüne göre, 8mm Ambalaj Şeridi, 12mm Plastik Şerit, 16mm Plastik çember kullanımına uygundur.

Çember Makinesi Satışı Teknik Servis & Yedek Parça

Yarı Otomatik Çember Makineleri, Tam Otomatik Çember Makineleri, Manuel Şarjlı Akülü Çember makinesi ile Havalı Palet Çemberleme Makineleri teknik servis hizmeti ve yedek parçalarının satışını yapan Albatros Ambalaj, 15 yıllık tecrübe ve kararlılıkla Çember Makinesi, Havalı Çember Makinesi, Şarjlı Çember Makinesi, Manuel Çember Makinesi, Plastik Köşebent, Çember Taşıma Arabaları ve Polyester Plastik Çember çeşitlerinde de hizmet vermektedir. Sayfamızdan firmanızın ihtiyacı olan ürünleri inceleyebilir. Satış & Teknik Servis hizmetlerimiz için uzman ekiplerimize alttaki linkten mail ya da telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

https://www.albatrosambalaj.com.tr/Pagesc/6 İLETİŞİM LİNK

Çember Makinesi Nedir?

Çember makineleri ürünlerinizin stokta bekleme anında firma içerisinde ya da satış sonrası bir noktadan diğer noktaya sevkiyatları esnasında dağılmaması, güvenliğinin sağlanması için plastik çember, polyester pet çember ya da çelik çember ile sıkıştırarak sabitleyen makinelerdir.

Üretimi tamamlanmış ve palet üzerine ya da koli içerisine konulmuş bir ürünü sabitlemenin en güvenli ve sağlıklı yolu çemberleme makineleri ile ürünleri çemberlemedir. Çemberleme makinesi ile koli ve palet çemberleme nasıl yapılır? konularına daha sonra açıklama getireceğiz. Bu yazımızda çemberleme makinesine daha fazla odaklanacağız ki çemberleme sürecini hızlandırma ve basitleştirmeye yardımcı olacaktır.

Yumurta kolisi çemberleme gibi kırılgan olan en hafif ürünlerden en ağır olan demir çelik ve metal çemberlemeye kadar her ürünün güvenliğini sağlamak ve sabitlemek için günümüzde yaygın bir şekilde çemberleme makineleri kullanılmaktadır.

Palet ve ağır sanayi endüstrisinde dört tip çember makinesi kullanılmaktadır.

  • Şarjlı Akülü Çemberleme Makinesi
  • Havalı Pnömatik Çemberleme Makinesi
  • Havalı Pnömatik Çelik Çemberleme Makinesi
  • Manuel El Tipi Tokalı Çemberleme makineleri

Her biri kendi sınıfında firmanızın ihtiyacına göre farklı faydalar sağlamaktadır. Detaylı inceleme için alttaki linklerden makinelere ulaşabilirsiniz.

https://www.albatrosambalaj.com.tr/Pagesp/7/1015/sarjli--akulu-cember-makinesi

https://www.albatrosambalaj.com.tr/Pagesp/7/1016/havali-cember-makinasi

https://www.albatrosambalaj.com.tr/Pagesp/7/1017/manuel-cember-makinesi